asia@pasya.pl | +48 796 092 103

asia@pasya.pl | +48 796 092 103

Transformacyjny Weekend nad Morzem 2023

Po raz drugi wybieramy się nad morze porą jesienno-zimową do ośrodka wypoczynkowego Krakus w Stegnie, by spędzić świadomie weekend, poddać się oczyszczaniu, głębokiej transformacji, zaczynając od piątkowej obiado-kolacji i wieczornych praktyk Jogi Nidry (jogicznego snu) oraz kąpieli w dźwiękach.

Kolejny dzień powitamy o wschodzie słońca nad morzem – dokładnie o godz 6.25  (morsowanie dla chętnych), później doświadczymy Oddechu Mocy, poprzez jogę integracyjną i kończąc tańcem czakr około godz 23:00.

W niedzielę zaczniemy już nieco spokojniej w sensie fizycznym, ale nie energetycznym. Czeka nas Poranna Kriya – bardzo pobudzająca, głęboko czyszcząca praktyka oddechowa połączna z pracą z Mandalą, zakończymy dzień spotkaniem art-terapeutycznym w kręgu oraz pysznym obiadem.

Będzie intensywnie, ale znajdzie się także czas na zatrzymanie, saunę, kąpiel w jacuzzi, masaż, pyszne wegetariańskie jedzonko, spacer po lesie, śmiech i pogaduchy.

Każde spotkanie z moim prowadzeniam jest wyjątkowe i głęboko transformujące, tego możez być pewna/pewien. Zabieram Cię w podróż w głąb siebie, zapraszam do odkrywania, doświadczania, uzdrawiania ciała i ducha, poszerzania samoświadomości poprzez takie praktyki jak: joga, świadomy oddech, oczyszczające pranayamy, wibracja mantr, praktyka mindfulness, medytacja, taniec czakr, obcowanie z naturą, morsowanie, intergracja z grupą, elementy arte i muzykoterapii oraz bycie ze sobą !!!

Wyjazd ma za zadanie pomóc Tobie zatrzymać się w tu i teraz, zajrzeć do swojego wnętrza, poczuć swoje emocje, wyłączyć na chwilę umysł i popracować z przestrzeni serca, miłości i akceptacji, uwolnić się od napięcia, stresu i lęku, powrócić do domu, do siebie. Zaprasza Cię do zmiany, ruchu, świadomego oddechu.

Kiedy jesteś bliżej siebie, swojej prawdy opadają wszystkie maski. W sercu łączysz się ze źródłem boskości, którego cząstką jesteśmy. Czujesz jedność z całym Wszechświatem i zaczynasz doświadczać życia w szczęściu, miłości, spokoju i obfitości.

Warsztaty łączą w sobie elementy rozwoju osobistego, duchowego oraz terapeutycznego, nie są to zajęcia czysto rekreacyjne !!! Ważne by mieć tego świadomość.

Warsztaty są głównie otwarte dla moich uczniów, gdyż lubię pracować w kameralnych grupach ze świadomymi ludźmi których znam, ufam i wiem, że czują moją energię i wibrują na podobnych falach.
Moja przestrzeń zaprasza osoby, które poszukują wewnętrznej prawdy, ciszy i spokoju, swojej dharmy – misji duszy, są zainteresowane samorozwojem, ścieżką samopoznania, pragną pozytywnych zmian w życiu. Nie wymagam żadnego doświadczenia jogowego, medytacyjnego, czy sprawności fizycznej, bardziej otwartości serca, akceptacji do procesu, zaufania do mojego prowadzenia i odpuszczenia oczekiwań !!!

Zapraszam Cię z otwartym sercem.

Jeśli nie jesteś moim uczniem, a czujesz wołanie do mojej przestrzeni – napisz proszę do mnie na priv dlaczego chciałabyś/chciałbyś dołączyć do wyjazdu. Jestem otwarta na świadome dusze 🙂

Potraktuj ten wyjazd poważnie jako detoks dla ciała, duszy i umysłu !!! 


Na czas pobytu zrezygnuj z jakichkolwiek używek: papierosów, alkoholu, roślin mocy czy leków psychotropowych, a także spożywania mięsa. 
Zależy mi byś był/była w pełni świadoma co się dzieje z twoim ciałem i umysłem.
Jeśli musisz brać stałe leki antydepresyjne napisz do mnie na priv to ważne !!!
Joga, oddech, medytacja, praktyka uważności są ścieżką do wolności.
Wolności od siebie samego, po to by stać się sobą i powrócić do domu, być bliżej siebie !!!

Zanim zapiszesz się na wyjazd zapoznaj się z REGULAMINEM !!!

Szczegóły wyjazdu:

TERMIN

24.11 - 26.11.2023

ROZPOCZĘCIE: 24.11 Piątek Godz. 18:00 Obiado-Kolacja,
godz 19:30 Powitanie w kręgu,
godz 20:30 Yoga Nidra

ZAKOŃCZENIE: 26.11 Niedziela, po obiedzie około godz 16:00-17:00

MIEJSCE

Ośrodek Wypoczynkowy KRAKUS I.
ul.Morska 24, 82-103 Stegna

email: krakus@mierzeja.pl
tel. +48 55 247 83 04.
tel. +48-604 995 478

KOSZT

Ceny Early Birds obowiązują do 31.08.2023 !!!
700zł Cena Early Bird dla moich uczniów !!!
800zł Early Bird dla osób nowych !!!

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki 200zł do 31.08.2023 !!!
Po tej dacie ceny wzrosną o 100zł !!!
Czyli:
800zł Cena Normalna od 1.09.2023 do uczniów.
900zł do osób nowych.

Cena obejmuje:
praktykę uważności, poranny oddech mocy, jogę integracyjną, jogę nidrę, medytację, elementy arte i muzykoterapii, warsztat Chakra Dancing (taniec czakr), pracę w kręgu, morsowanie, SPA (sauna + jacuzzi)
Za dodatkową opłatą będzie można skorzystać z sesji ze mną - Masaż Dźwiękiem 200zł 60min

Kogo nazywam "moim uczniem" ???
Osobę, która regulanie praktyje ze mną jogę (stacjonarnie lub online), bierze czynny udział w moich warsztatach, retreatach.

Program:

PIĄTEK

Godz 18:00 Obiado-Kolacja
Godz 19:30 Powitanie w Kręgu
Godz 20:30 Yoga Nidra (90min)

SOBOTA

Godz 6:00 Morsowanie (dla chętnych)
Godz 8:00 Oddech Mocy
Godz 9:30 Śniadanie Godz 12:00 Yoga Integracyjna
Godz 14:30 Obiad
Godz 15:00 Czas wolny: SPA, Jacuzzi, Sauna, Masaż, Spacer
Godz 18:00 Kolacja
Godz 20:00 Chakra Dancing (Taniec Czakr warsztat 2 godz)

NIEDZIELA

Godz 8:00 Poranna Krija
Godz 9:30 Śniadanie Godz 12:00 Praca Art - Terapeutyczna w kręgu
Godz 14:30 Obiad

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w 1, 2 i 3 osobowych pięknych hotelowych pokojach z łazienkami.
O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń !!!

Wyżywienie

Pełnowartościowe wegetariańskie posiłki 3 x dziennie – Bogaty Szwedzki Stół
Plus desery, ciasta, k
awa, herbata, woda do picia.

Kosz Łączny:

Zakwaterowanie + Wyżywienie:

450zł (w pokojach 2-3 osobowych)

Cena będzie wyższa o około 100zł (w pokoju 1 osobowym)

Ostateczne ceny zostaną podane pod koniec sierpnia przez hotel Krakus, gdy zacznie się nowy sezon !!!

Zapisy i Regulamin

REGULAMIN
Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem i do jego bezwzględnego przestrzegania !!!

1. Uczestnik oświadcza, że jest świadomy, iż udział w zajęciach jest dobrowolny, a wszelkie praktyki uczestnik wykonuje na własną odpowiedzialność, z wyczuciem do granic komfortu, nigdy nie przekraczając granicy bólu.

2. Uczestnik jest świadomy, że nie powinien wykonywać ćwiczeń, jeśli posiada informację o ewentualnych przeciwskazaniach zdrowotnych, gdyż wykonywanie niektórych praktyk może spowodować uszczerbek na zdrowiu.

2. W przypadku warsztatów wyjazdowych uczestnik zobowiązuje się do uczestnictwa we wszystkich zajęciach. Nie ma możliwości wyboru praktyk. 
Retreaty mają głównie charakter rozwojowo-terapeutyczny, nie tylko integracyjno-rekreacyjny !!!
W szczególnych przypadkach np zdrowotnych, uczestnik będzie zwolniony z praktyk po wsześniejszej konsultacji z prowadzącą.

3. Uczestnik zobowiązuje się do dbania o bezpieczeństwo własne i innych uczestników.

4. Uczestnik oświadcza, że ma świadomość rodzaju i characteru praktyk z prowadzącą, w związku z tym zobowiązuje się do powstrzymania od jakichkolwiek działań, które mogą spowodować narażenie na niebezpieczeństwo siebie i uczestników.

Zabrania się spożywania jakichkolwiek używek: picia alkoholu, palenia papierosów, zażywania roślin mocy, środków psychogennych przed, po oraz w tracie praktyk.
W trakcie warsztatów wyjazdowych nie spożywamy mięsa.

5. W wyjeździe mogą brać udział osoby:
– zdrowe, bez przeciwskazań lekarskich
– które ukończyły 16 rok życia za zgodą pisemną opiekunów

6. Pierszeństwo do zapisów mają osoby regularnie praktykujące jogę, oddech i medytację z prowadzącą oraz osoby, które brały udział w poprzednich wyjazdach.
Osoby towarzyszące, będę brane pod uwagę tylko w przypadku wolnych miejsc !!!

7. Uczestnik zobowiązuje się do punktualnego stawiennictwa na zajęcia, na które należy przyjść minimum 5 minut przed rozpoczęciem.
Uczestnik ma świadomość, że każde zajęcia stanowią całość, a spóźnienie powoduje zakłocenie energii, atmosfery i spokoju niezbędnego do wykonywania głębokich praktyk rozwojowo-duchowych.

Uczestnik zobowiązuje się nie spóźniać, ani nie wychodzić przed zakończeniem zajęć, chyba, że zaistniałe okoliczności spowodują konieczność opuszczenia sali.

8. Uczestnik podczas zajęć obowiązuje zakaz pomagania innym uczestnikom w wykonywanych ćwiczeniach, doradzania, terapeutyzowania, czy dotykania bez zgody drugiego człowieka.

9. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania porządku na sali i sprzątaniu po sobie.

10. Zabrania się czynienia komentarzy dotyczących wyglądu, wieku, płci, orientacji, wyznania, statusu społecznego, wykonywanego zawodu czy narodowości w stosunku do pozostałych uczestników, także używania wulgaryzmów.

11. Uczestnik zobowiązuje się przed wejściem na salę bezwzględnie wyłączyć telefon komórkowy (najlepiej na tryb samolotowy), podczas warsztatów wyjazdowych nie wnosimy telefonów na salę.

12. Podczas trwania zajęć mogą zostać wykonywane zdjęcia lub nagrania video tylko i wyłącznie przez prowadzącą lub wyznaczonego asystenta.

Uczestnik wyraża zgodę na użyczenie wizerunku i ma świadomość, iż zdjęcia mogą zostać użyte w mediach społecznościowych w celach motywujących oraz promujących rozwój osobisty oraz zdrowy, świadomy styl życia.

W przypadku nie zastosowania się do postanowień niniejszego regulaminu uczestnik oświadcza, że ma świadomość, iż może zostać wyproszony przez prowadzącą z zajęć bez możliwość dalszego uczestnictwa oraz bez zwrotu dokonanych opłat, na co wyraża zgodę !!!ZAPISY

1. Konieczna rejestracja mailowa lub Facebookowa na adres asia@pasya.pl lub FB PASYA Asia Prusinowska (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, nazwy eventu

2. Wpłata bezzwrotnej zaliczki na konto w terminach podanych powyżej:

ING Bank 94 1050 1025 1000 0097 3272 8622, PASYA Asia Prusinowska, Tytułem: Zaliczka – Wakacje 2023

3. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu 7 dni od momentu wpłaty na konto w uzasadnionych przypadkach.

4. Resztę płatności za warsztaty + wyżywienie i zakwaterowanie należy dokonać gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z przyczyn niezależnych, wówczas zaliczka zostanie zwrócona w całości.

UWAGI:

Zabierz swoją matę do jogi oraz szal do okrycia na czas medytacji !!!
Bolstery, klocki, pianki do medytacji, kocyki będą na miejscu.
Jeśli nie masz maty, napisz do mnie.
Butelka z wodą może się przydać.

Strój i ręcznik kąpielowy na saunę oraz do kąpieli w rzece.

Także notatnik, kredki, coś do pisania 🙂

RETREAT