asia@pasya.pl | +48 796 092 103

asia@pasya.pl | +48 796 092 103

Zapraszam Cię w kreatywną podróż w głąb siebie...

Zatańcz ze mną taniec życia
i wyśpiewaj pieśń swojej Duszy

Kiedy odnajdziesz drogę do domu, do siebie, do swojej prawdy opadną wszystkie maski. Połączysz się ze źródłem boskości, którego cząstką jesteśmy. Poczujesz jedność z całym Wszechświatem i nastanie spokój w sercu. Zaczniesz doświadczać życia w szczęściu, miłości i obfitości.

Pragniesz zmian tu i teraz?

Zacznij od zmiany w sobie!
Staw się do życia dziś!

Napisz do mnie, zadaj konkretne pytanie, poczuj czego potrzebujesz?

CZEGO POSZUKUJE TWOJA DUSZA?
Pisz o sobie, nie o partnerze, matce, czy dziecku. Interesuje mnie Twoją historia! Bądź przygotowana na pracę własną, na działanie!

Leżenie i wizualizacje nie pomogą, wierzę, że trzeba wykonać pracę, stawić się na zajęcia lub na warsztaty, zapisać się na kurs, wykonać krok do przodu.

Zapewnię Ci bezpieczną przestrzeń, będę towarzyszyć w tym intymnym procesie odkrywania siebie, ale to Ty będziesz musiała zmierzyć się ze swoimi cieniami, lękami, pokochać to co stłumione, wyparte, wykonać wewnętrzną pracę.

Na pewno nie powiem Ci co z Tobą nie tak i nie podam żadnej diagnozy ani cudownej pigułki. Bądź przygotowana na łzy, krzyk, bunt i całą paletę emocji, których prawdopodobnie doświadczysz w tym procesie transformacji. To niezbędne byś mogła się uzdrowić i pokochać swoje cienie na najgłębszym poziomie.

TO DROGA DO TWOJEGO SERCA,
DO SIEBIE, GDZIE ODNAJDZIESZ
WSZYSTKIE ODPOWIEDZI.

Wyjdź poza
wyuczone schematy

Odnajdź własny
indywidulany rytm

Doświadczaj siebie
na wielu poziomach

Kim jestem?

Jestem przewodniczką, która inspiruje, motywuje i wspiera w tym jedynym i niepowtarzalnym procesie transformacji, nakierowując jak wrócić do domu, jak znaleźć się w jego wnętrzu.

Poprzez sztukę, oddech, czucie siebie i kontemplację wewnętrznej mądrości w danej chwili odnajdziesz drogę do siebie, do swojego serca. Tam jest połączenie ze źródłem naszego istnienia, którego cząstką jesteśmy, tam są wszystkie odpowiedzi.

Zapewniam bezpieczną przestrzeń, pełną zaufania, miłości i wzajemnej akceptacji.

Pokazuję narzędzia, zachęcam do działania, wzięcia odpowiedzialności za siebie i swoje życie, wykonanie wewnętrznej pracy krok po kroku.

Podchodzę bardzo indywidualnie do swoich klientek, bo każda historia jest inna, wyjątkowa.

Chakra Dancing

To cudowne terapeutyczne narzędzie – warsztaty dla osób, które chcą popracować z emocjami, lubią wyrażać się poprzez taniec, pracę z ciałem, z głosem.

Yoga

Prowadzę regularne zajęcia jogi, medytacji, świadomego oddechu, by zatrzymać się w sobie i zadbać o wysokie wibracje, zdrowie fizyczne i mentalne każdego dnia.

Chakra Healing Art©

Czyli 7-tygodniowa indywidualna praca, w czasie której otrzymujesz zadania kreatywne, malujesz obrazy energetyczne, medytacje do praktyki, ćwiczenia mentalne do zeszytu. Odkrywasz siebie i świat energii, czakra po czakrze.