asia@pasya.pl | +48 796 092 103

asia@pasya.pl | +48 796 092 103

Masaż jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia i ma niezliczone pozytywne skutki dla naszego ciała fizycznego oraz psychicznego. Poprzez wpływ na układ nerwowy jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, transport środków odżywczych, aktywizację systemu odpornościowego. A ponadto relaksuje, odpręża, redukuje stres, poprawia samopoczucie.

Masaże nie są mi obce, choć dopiero teraz mam świadomość jak ogromną rolę pełnią w zachowaniu zdrowia, urody i długowieczności. skóra to nasz drugi mózg z milionem receptorów.

W 2006r ukończyłam College Kosmetyczny w Cambridge UK, gdzie miałam okazję poznać podstawy różnych technik masażu. Przez ponad 5 lat prowadziłam własny gabinet oferując zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

MASAŻ Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui to świątynny rytuał wywodzący się z Hawajów, uznany za głęboko uzdrawiającą formę masażu. Tradycja przekazywana była z pokolenia na pokolenie od setek lat przez Kahunów – rdzennych hawajskich kapłanów.

Jest to przepiękna ceremonia uświęcenia ciała i ducha.

W wolnym tłumaczeniu lomi lomi to masaż miękką łapą zrelaksowanego kota.
Hawajczycy są mistrzami celebrowania życia. Uważają, że jesteśmy tu po to, aby być szczęśliwymi. Przyjemność jest niezbędnym elementem w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. Kiedy jej doznajemy ciało rozluźnia się, puszczają napięcia, energia dużo swobodniej płynie przez ciało. Dlatego przyjemny, pełen szacunku dotyk jest podstawą tej sztuki uzdrawiania.

Masaż obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi, które przykryte są chustą), a wykonuje się go głównie przedramionami. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji. Mięśnie wokół głównych stawów ciała są rozciągane, co znacznie wpływa na poprawę zakresu ruchów. Sympatycy hatha jogi odnajdą w lomi dużo wspólnego z regeneracyjną praktyką asan.

Lomi Lomi daje nam wiele przyjemności i rozluźnienia. A kiedy ciało jest w odprężeniu puszczają wszelkie napięcia, energia zaczyna swobodnie płynąć, harmonizują się nasze czakramy i zwyczajnie powracamy do homeostazy, równowagi, naszego naturalnego stanu, czyli zdrowia psychicznego oraz fizycznego.
 
Ten rytuał świątynny jest tak wyjątkowy bo tworzony w totalnej akceptacji, empatii, uważności i bezwarunkowej miłości dla osoby leżącej na stole.
 
Dla mnie to żywy dotyk miłością 💗💗💗
 
Czuję głęboką misję by się nim dzielić z kobietami i właśnie do Was kieruję ten niezwykły masaż. Pragnę go podarować każdej z Was, która potrzebuje otulenia, rozluźnienia, dotyku, puszczenia kontroli, obecności kobiecej energii oraz miłości do samej siebie.

UWAGA – Nie masuję mężczyzn !!!

Każdy masażysta ma w sobie inne jakości, moją domeną jest zawsze kobiecość, delikatność, uważność, flow i eteryczność. Głęboka praca na poziomie subtelnym, niekoniecznie na poziomie fizycznym.
 
Jak się przygotować do masażu ???

Pomyśl o intencji, ja zadbam o całą resztę.

Ceremonia trwa 120 minut.

Rytuał Obejmuje:

– konsultację przed oraz rozmowę po zabiegu
– dobór olejku aromaterapeutycznego

– 90 min masażu
– herbatkę

KOSZT: 300zł

Przeciwskazania:
Białaczka

 

Aloha 🌺🌺🌺


VOUCHER PODARUNKOWY - Podaruj Masaż Ukochanej osobie

Wszystkie Masaże odbywają się w Pracowni PASYA w Bielkówku pod Gdańskiem

Masaż Dźwiękiem

NADA Brahma – Świat jest Dźwiękiem
Dźwięk porusza nasze wnętrze, wprowadza duszę w wibracje.

U podstaw masaży dźwiękiem leży prastara wiedza na temat istoty oddziaływania dźwięku, która znalazła swoje zastosowanie w indyjskiej sztuce uzdrawiania już ponad 5000 lat temu. Zgodnie z wyobrażeniem ludzi Wschodu człowiek powstał z dźwięku, zatem sam jest dźwiękiem. Jest kreatorem swojej rzeczywistości, potrafi tworzyć swoje życie wtedy, kiedy jest w harmonii ze sobą i swoim otoczeniem.

Metoda Petera Hess jest metodą zachodnią, opartą na wieloletnich badaniach i podróżach Petera do Nepalu, Indii i Tybetu. Jest to metoda holistyczna, ukierunkowana na to, by człowiek miał lepsze samopoczucie, żeby mógł odreagować negatywne emocje, usunąć napięcia, wspierać to co zdrowe, rozwijać się kreatywnie i osobowościowo.

Międzynarodowy Dyplom Praktyka Dźwiękiem zdobyłam właśnie w Akademii Petera Hessa.
Ukończyłam wszystkie 4 stopnie masażu wraz z superwizją, także szkolenia do pracy grupowej z dziećmi oraz warsztaty 1go i 2go stopnia do pracy z Gongiem w relaksacji, koncercie, terapii indywidualnej i grupowej.

Masaż Dźwiękiem wykorzystuje głównie certyfikowane misy terapeutyczne Petera Hessa oraz gong.
Czasem używane są innych instrumenty etniczne.

 

Jakie korzyści płyną z masażu dźwiękiem ???

– całościowo oddziaływuje na ciało, umysł i duszę
– harmonizuje każdą komórkę ciała
– oczyszcza kanały energetyczne (czakramy, meridiany)
– mobilizuje samouzdrawiające siły organizmu
– wprowadza poczucie głębokiego odprężenia, relaksu
– pomaga w uwalnianiu napięć
– wzmacnia procesy zdrowotne poprzez regenerację i wiatlizację
– poprawia świadomość ciała
– umożliwia dostęp do korzystania z własnego potencjału
– uwalnia twórczą energię
– wzmacnia poczucie własnej wartości, kreatywności, wiary w siebie, wewnętrznej mocy
– motywuje do działania

 
Jak się przygotować do masażu ???
Masaż odbywa się w ubraniu. Ubierz się w luźny wygodny strój, cieńką bluzkę z długim rękawem, skarpetki.

 

Masaż trwa 60 minut wliczając konsultację.

KOSZT: 200zł

Przeciwskazania:
Pierwszy trymest ciąży !!!