asia@pasya.pl | +48 796 092 103

asia@pasya.pl | +48 796 092 103

ALOHA !!! Magia Życia

💗💗💗 ALOHA 💗💗💗

 

W naszej nowej przestrzeni - Kolbudy 2022

Aloha 💗💗💗

 

tak witamy się w naszej domowej przestrzeni od lat 🥰🥰🥰

Z przyjaciółką z najbliższymi… kiedy mój 13 letni synek mówi rano Aloha rozpływa mi się serce ♥️

Te hawajskie słowo jest nam bardzo bliskie, ma ogromną MOC, najprościej mówiąc tworzy szczęście, przynosi pozytywne wibracje 🌟🌟🌟

Taki widok nieziemskiego nieba dziś rano nas powitał (pierwsze zdjęcie powyżej) Fioletowy wschód słońca Luty 2022, godz 7:00 rano 💜
Jakby Wszechświat specjalnie dla mnie wymalował ten obraz, w kolorach mojej duszy.

I wiecie co, ta magia wydarza się cały czas, codziennie, w każdej chwili, niezależnie gdzie się znajdujesz na Ziemi. Wiele zależy od naszej uważności i przestrzeni z jakiej wychodzimy. Jeśli ciągle jesteś w głowie, w gonitwie myśli, włada Tobą umysł, który jest ograniczony, domaga się analizy, logicznych wyjaśnień, ciągłego działania, myślenia, gadania oraz oceny. W sercu znajdujesz prawdę, ciszę, spokój, akceptację dla wszystkiego co się wydarza, nic nie musisz.

Nie da się zatrzymać i poczuć czym jest magia życia, jeśli ciągle gdzieś gonisz, pracujesz ponad siły, jesteś nakręcona na osiąganie goli, kolejne cele, diety, przebiegasz maratony, skaczesz na bungee, praktykujesz 1000 kriję, bo 40sta to już za mało, ego chce więcej i więcej…
szukasz ekstrymalnych wrażeń i ciągle próbujesz sobie coś udowodnić…
To wszystko bierze się z braku miłości do samej siebie i braku poczucia własnej wartości.

Zaakceptuj i przyjmij siebie w całości taką jaką jesteś.

Bądź dla siebie czuła, łagodna, wyrozumiała.

Świat jest tym, czym myślisz, że jest !!!

Jak widzisz mój jest kolorowy, magiczny, przepełniony pozytywną wibracją ❤️🧡💛💚💙💜💗

Choć nie zawsze jest łatwo, to staram się nie wchodzić w negatywne stany, nie przywiązuję się do myśli, przepuszczam je poprzez oddech…
przychodzą i odchodzą, a ja je tylko obserwuję…

Nasz świat tworzony jest przez przekonania, oczekiwania, intencje, obawy, emocje i pragnienia, a także ciągłe, powtarzające się myśli i czyny.
Dzięki zmianie w swoim myśleniu można zmienić swój świat. Twoja energia przepływa tam, gdzie przemieszczasz swoją uwagę.
Skupiona w taki sposób oddziaływuje twórczo w zależności od natury myśli, które jej towarzyszą. Koncentrowanie uwagi na czymkolwiek tworzy kanał, dzięki któremu urzeczywistniają się myśli i uczucia.

Pamiętaj, że masz tę MOC, aby właśnie teraz w chwili obecnej zmienić ograniczające Cię przekonania i zacząć od nowa.
Zmieniając swoje myśli, zmienia się doświadczenia i nie istnieje żadna moc na zewnątrz, zdolna powstrzymać nasze zamiary.

Jesteś wolną istotą, dzieckiem Wszechświata.

Nie ma mocy poza nami.

Bóg działa na nasze życie poprzez nas 💖💖💖

Zatrzymaj się dziś choć na chwilę w przestrzeni pomiędzy, w ciszy i spróbuj dostrzec piękno otaczającego Cię życia gdziekolwiek jesteś na świecie.

Z miłością 🦋🦋🦋

PASYA

Luty 2022

PODAJ DALEJ: