asia@pasya.pl | +48 796 092 103

asia@pasya.pl | +48 796 092 103

Otwórz się na zmiany

Ta zmiana zaczyna się w Tobie !!!

Wystarczy się na nią otworzyć !!!

Takie ważne dziś przyszło do mnie przesłanie, by przypomnieć sobie o cyklach życia, przemianach jakie się dokonują na przestrzeni lat, transformacjach jakie przechodzimy.

Te ogromne zmiany przynoszą rozwój, postęp, pomagają nam wyjść ze swojej skorupy, dodają skrzydeł. Dzięki nim doświadczamy wielowymiarowego życia 🦋🦋🦋

Kiedy poszerza się moja świadomość, poszerzają się moje horyzonty. Widzę wiecej, czuję wiecej, rozumiem, że świat jest wielobarwny, różnorodny… I to jest piękne 🌸🌺🌸

Z niedojrzałej postaci „larwy” wychodzę ze swojego przyziemnego kokonu i staję się świadomą, otwartą, dojrzałą istotą, pełną czułości, empatii, akceptującą każdą zmianę, bo rozumiem, że zmiana to ruch, a ruch to ŻYCIE !!!

Co się dzieje, kiedy chcemy ją powstrzymać ???

Nie ma przepływu, życie ustaje, obumiera 😮‍💨

To jedyna pewna rzecz w tym życiu – ZMIANA !!!

Ona zawsze nadejdzie, czy tego chcesz czy nie.

Dla osób, które mają skostniałe umysły, są nadmiernie przywiązane do tego co było – starych systemów, myślenia wąskotorowego, każda zmiana będzie trudna do przyjęcia, przyniesie niepokój i cierpienie 🙁

Dla otwartych umysłów, zmiana przynosi NOWE !!!

Będzie okazją do wzrostu, przemiany, tak jak każdy kryzys, czy choroba.

W wielu przypadkach trudne doświadczenia, np depresja, żałoba stają się punktem zwrotnym w życiu, momentem zatrzymania, wglądów, retrospekcji, dzięki którym przewartościowujemy całe swoje życie. Zaczynamy rozumieć, że wszystko jest ulotne. Przestajemy już walczyć, spierać się o rację, wychodzimy z nałogów, poddajemy się życiu, zwracamy do Boga i pozwalamy się prowadzić. Ważne, by w takim momencie trafić na osobę, która nas zainspiruje lub naprowadzi na tę zmianę.

Żyjemy w czasie Kaliyugi – okresie ignoracji, zawirowań, zakłamania, walki, materializmu, ale też pięknego duchowego przebudzenia.

Wg różnych przepowiedni i prognoz na następny rok, będzie on ciężki, jeszcze bardziej pokręcony. Będzie nawiązaniem do 2020r, czasu pandemii, zamknięcia i izolacji, nowych zmutowanych wirusów, ogromnych zmian klimatycznych, wojen, politycznych zagrywek…

Można by się załamać i popaść w depresję 😤😭

Tylko po co ???

Jeśli rozumiesz, że zmiany muszą nadejść, by coś się zmieniło na świecie, będziesz spokojny 🙂

Na naszych oczych będzie walił się stary system, by narodził się NOWY !!!

To się już dzieje od kilku lat. Jesteśmy w czasie ogromnych globalnych przemian. Dla osób przebudzonych to piękny czas duchowego rozwoju, obfitości, pożegnania starego. Dla innych, którzy jeszcze żyją przeszłością, nienawiścią do drugiego człowieka i ciągłą walką o rację to decydujący moment i pytań do siebie:

Kim jestem ?

Dokąd zmierzam ?

Co jest moją Dharmą ?

Już czas, by zrozumieć, że nie jesteś sługą swojego umysłu.

Nie jesteś tymi wszystkimi emocjami, historiami, które wydarzają się w Twojej głowie. Nie jesteś także tym ciałem. To jedynie skafander, w który ubrana jest twoja dusza.

Jesteś piękną, czystą boską esencją pełną światła, która przyszła tu w określonym celu, by nieść MIŁOŚĆ i wypełniać swoją dharmę tu na Ziemi.

Żeby odpowiedzieć sobie na te wszystkie ważne pytanie dotyczące naszego istnienia, przeznaczenia, potrzebujemy się zatrzymać w przestrzeni wewnętrznej ciszy i wsłuchać w podszepty duszy 🤫🤫🤫

Odciąć od zbędnych stymulantów, używek, rozpraszaczy.

Przede wszystkim od TV, oglądania wiadomości, polityki, nadmiernego konsumpcjonizmu i przesiadywania w mediach społecznościowych.

To wszytko Maja, świat iluzji !!!

Nie jest prawdziwy, odciąga Cię jedynie od samego siebie.

A to takie ważne, by być teraz przy sobie, w uziemieniu.

Jak się przygotować na ten NOWY wymagający czas ???

🍀 Wracać do świadomego oddechu

🍀 Pracować z ciałem: yoga, tai chi, qigung ( to sprowadza nas do tu i teraz)

🍀 Kontakt z naturą

🍀 Spacery na świeżym powietrzu

🍀 Otaczać się pięknymi ludźmi, którzy Cię uskrzydlają

🍀 Unikać hałasu, krzyków, ciągłego działania, walki o rację

🍀 Karmić się muzyką, która wycisza i uspokaja

🍀 Śpiewać Mantry

🍀 Żyć w uważności na zmieniające się pory roku

🍀 Dostosowywać się do rytmów natury

🍀 Dobrać dietę odpowiednią dla swojej konstytucji: Vata, Pitta, Kapha

🍀 Akceptować nadchodzące zmiany !!!

🍀 Przyjmowć to co się wydarza z pokorą – Wszystkie doświadczenia są wynikiem naszych Karm

🍀 Obserwać życie z neutralnej pozycji

Bez oceny, bez podziałów, bez krytykowania i obwiniania kogokolwiek za swoje życiowe niepowodzenia !!!

💛 Zwracaj uwagę czym karmisz swoje zmysły: jedzenie, używki, stymulanty, kawa, papierosy, alkohol, słuchanie negatywnych wiadomości, oglądanie filmów pełnych przemocy… itd ??

💛 Karm się tym co dobre, piękne, wspierające: np: wibracja dźwięku mantr, przyjemne zapachy, sztuka, wartościowi ludzie o otwartych umysłach, pełnowartościowe sattviczne jedzenie, kontakt z naturą, życie w uważności i praktyka wdzięczności 🙏

Dla mnie to piękny czas 🙂

Jestem w ogromnym progresie od kilkunastu lat, ale ostatnie dwa to prawdziwy przełom. Co nie znaczy, że fruwam codziennie w skowronkach i nie dotykają mnie problemy dnia codziennego. To się cały czas wydarza, ale już dużo rzadziej i przede wszystkim ja inaczej reaguję. Na spokojnie potrafię się zatrzymać i przyglądnąć danej sytuacji. Rozumiem, że nie jest prawdziwa, że emocje wydarzają się tylko w mojej głowie, a przecież nie jestem umysłem, ani ciałem. Oglądam sobie całe zdarzenie jak film, czasem akcji, czasem zabawnej komedii 😉

Poprzez oddech wracam do siebie 😍

I tego Ci również życzę, byś była przy sobie teraz i zawsze.

Nie trzymała się starego, tego co Ci się wydaję, że lubisz, czy nie lubisz, to także ocena z umysłu 🙂 Byś potrafiła się zdystansować do wielu spraw.

Otworzyła się na zmiany !!! A jeśli przyjdzie chwila zwątpienia, kryzysu, potraktuj go jako okazję do głębokiej przemiany i Twojego wzrostu.

Jest dobrze jeśli jesteś tu i teraz !!!

Z miłością 💚

PASYA

PODAJ DALEJ: