asia@pasya.pl | +48 796 092 103

asia@pasya.pl | +48 796 092 103

Dlaczego nie masuję mężczyzn ???

O masażach i energii seksualnej – dlaczego nie masuję mężczyzn ❓❓❓

Na dniach będę wychodzić do Was z ofertą leczniczych masaży ajurwedyjskich: Abhyanga, Shiroabhyanga i Mukhabhyanga oraz przepięknym zabiegiem Kaya Kalpa na twarz.

Informacje są już dostępne na stronie.

Mam wyraźnie zaznaczone w uwagach, że masuję wyłącznie kobiety ‼️‼️‼️

Taką czuję misję, taka energia jest mi najbliższa.

Pracuję gł z kobietami i to właśnie im pragnę pomagać się uzdrawiać poprzez otulający dotyk miłości.

Co innego praktyki jogi, terapie tańcem, sztuką, sesje coachingowe itd mężczyźni są mile widziani w mojej przestrzeni.

W tradycji hinduskiej oraz ajuwedyjskiej kobiety masują wyłącznie kobiety !!!

Dla potrzeb człowieka zachodu niektóre kliniki otworzyły się na masowanie obu płci przez terapeutkę, ale większość trzyma się jednak tradycji.

Utwierdziłam się o tym dosłownie w ten weekend na warsztacie Kosmetologii Ajurwedyjskiej od przepięknej kobiety – pani profesor nad. dr hab. Dorota Kamińska-Jones, która od ponad 20 lat robi badania nad kobiecością, kulturami wschodu, rytuałami, pisze książki na te tematy, to prawdziwa skarbnica wiedzy o kobiecej naturze. Tłumaczyła, że to jest bardzo subtelna energia, że nie wpuszcza się do niej mężczyzn, tylko my kobiety możemy to poczuć, zrozumieć.

Dla mnie to oczywiste. Jestem bardzo świadoma swojej kobiecości i tematu sexualności.

To prosta polaryzacja, matematyka: + i – się przyciągają, wystarczy, że człowiek jest w odległości od Ciebie poniżej 1m, wchodzi w Twoje pole energetyczne, zaburza je bądź wzmacnia. Mężczyzna karmi się kobiecą energią, dzięki temu rozkwita, co widać w związkach, gdzie kobieta jest połączona ze swoją kobiecością, a mężczyzna staje się przy niej dojrzałym kochającym mężczyzną.

Bardzo dbam o swoją energię, wpuszczam do swojego pola tylko te osoby, które czuję sercem. Jestem z jednym mężczyzną od ponad 25 lat, matką od 15lat i żyję w głębokiej relacji z Bogiem od ponad 43 lat !!!

Dzięki naukom w Akademii Pranicznej u mojego duchowego nauczyciela Stefano zdobyłam narzędzia, by się chronić energetycznie i w razie czego odciąć, gdy ktoś się na mnie “uwiesza”, także kobiety, wiem jak się oczyszczać i odżywiać ciało subtelne.

Większość nauczycieli duchowych nie pozwala się nawet dotykać, czy przytulać na powitanie, bo mają świadomość ludzkiej energetyki.

Nie uważam, żebym musiała się komukolwiek tłumaczyć dlaczego nie masuję mężczyzn, ale poczułam, że może dla kogoś ten post będzie ważny !!!

Kiedy zdecydowałam się na naukę masażu świątynnego Lomi Lomi Nui poprosiłam o kurs indywidualny, zgodziłam się tylko na 1 kobietę z którą praktykowałam. Nie wyobrażałam sobie kursów grupowych, w których masuje się kilkanaście osób, przekazując sobie “różnorakie twory” energetyczne, jestem na to zbyt wrażliwa, dlatego nigdy nie zdecydowałam się na taki kurs. Rozumiem, że dla dla wielu osób taka forma jest ok. Jesteśmy różni i mamy różne potrzeby i wrażliwość.

Dla mnie filozofia wedyjska jest najbliższa, zasada z kodeksu jogina – brahmacharia jest święta !!!

Celibat = świadome zarządzanie energią sexualną tylko z 1 partnerem lub całkowita wstrzemięźliwość.

Im bardziej rozwijasz się duchowo, tym bardziej rozumiesz jak możesz świadomie nią zarządzać, sublimować do celów wyższych, duchowych, pracować z przestrzeni serca, a nie najniższych popędów seksualnych.

Dlaczego o tym piszę właśnie dziś ???

Bo zadzwonił do mnie nieznajomy mężczyzna, z zastrzeżonego nr telefonu.

Chciał się umówić na sesję, zapytałam na jaką ???

Odpowiedział, że na masaż ajurwedyjski. Dopytawał jak mu to może pomóc, bo ma problem z ciągłym wzwodem, ogromnym libido i potrzebą ciągłego sexu, którego nie dostaje od partnerki.

Poinstruowałam, że Abhyanga to masaż leczniczy, nie tantryczny, ani erotyczny. Powiedziałam, że przy takim ogniu, to raczej trzeba się nauczyć go okiełznać, wyciszyć, a nie rozniecać. Wytłumaczyłam o konstytucjach Vatta , Pitta, Kapha.

Pokierowałam na inne formy terapii.

Zapytał mnie jeszcze na koniec, czy ja jestem takim ogniem, bo mam taki przyjemny głos ???

Odpowiedziałam, że NIE !!!

Jestem powietrzną, kreatywną Vatą od lat na ścieżce duchowej i nie mam potrzeb seksualnch 😉

Jestem mężatką w szczęśliwym związku małżeńskim. Facet zdębiał 😉 Tworzył już sobie w głowie własną projekcję na mój temat.

Dopytywał, czy może czasem zadzwonić, porozmawiać, to go odesłałam do cennika za godzinną konsultacje !!!

❌ Kochani, to jest bardzo ważne, by ustalać swoje granice !!!

❌ Nie musisz niczego robić, co nie jest w zgodzie z Twoim sercem !!!

❌ To nie znaczy, że coś z Tobą nie tak !!! Że musisz coś przepracować, bo takie teksty też się słyszy w świecie new-ageowej mamałygi. Że może przyciągasz takich mężczyzn, bo coś Tobą jest nie tak, że to efekt lustra 😉

To jest proste !!!

Jestem świadoma swojej kobiecości, żyję nią na co dzień, przejawiam się we wszystkim co robię, czuję, myślę, ubieram, tworzę zawsze kobieco, miękko, z czułością.

A to przyciąga męską energię, bo mężczyźni szukają kobiecych kobiet, a nie męskiej przywódczej działaczki, tzw Zosi Samosi ‼️‼️‼️

Od dziecka byłam otoczona chłopakami, braćmi, kolegami, mężem, synem i uważam, że to przepiękna energia, wspierająca, budująca. Nigdy nie spotkał mnie hejt, czy ocenianie ze strony mężczyzn, zawsze mogłam na nich liczyć i czuć się zaopiekowana, czego nie zawsze mogę powiedzieć o kobietach.

Ale mówimy tu o dotyku, intymnym spotkaniu z drugim człowiekiem podczas masażu. Do takich spotkań zapraszam tylko kobiety, to Was chcę utulać, uczyć kobiecości i miłości do samej siebie 💛

Także podczas masażu kobiet szanowane są granice, zapewnione poczucie bezpieczeństwa, miejsca intymne nigdy nie są dotykane !!! To ogromnie prywatna strefa, która należy tylko do Ciebie, ewentualnie Twojego partnera !!!

Nie powinna być dotykana przez nikogo innego !!!

Dlatego współczesne intuicyjne intymne masaże, pseudo tantryczne praktyki grupowe z obcymi ludźmi, rozbrajanie czyjejś joni, w moim odczuciu oraz wiedzy wedyjskiej są niedopuszczalne. Nie mają nic wspólnego z duchowością, uzdrawianiem, czy bezwarunkową miłością dla drugiego człowieka.

Szanuj czyjąś energię i nie wchodź z buciorami w jego pole !!!

Kto świadomy i wrażliwy energetycznie nie pozwoli się dotknąć przez osoby trzecie.

Mężczyzn zapraszam do miękkości, czułości poprzez łagodną praktykę jogi, śpiewanie mantr, taniec, sztukę.

Zapraszam Cię do mojej przestrzeni, jeśli tylko czujesz wołanie.

p.s mam nadzieję, że odstraszę mężczyzn, którzy mieli ochotę na moje masaże w niecnych celach 😉
a tych którzy są świadomi zachęcę na różne zajęcia.

Z miłością 🩷💜🩷

PASYA

PODAJ DALEJ: